Na co kobiety zwracają uwagę u mężczyzn?
Maj 11, 2018

Mężczyźni, którzy planują zdobyć kobietę, powinni zrozumieć sposób w jaki przedstawicielki płci pięknej przyznają im „punkty”. Panowie bardzo często mylnie oceniają to jak są odbierani przez kobiety.

W jaki sposób kobiety przyznają punkty mężczyznom?

Zdecydowana większość mężczyzn wychodzi z założenie, że należy zrobić coś „epickiego”, by zaplusować u kobiet raz a dobrze. Panowie są również bardzo często przekonani, że dzięki temu później nie będą musieli zbyt wiele robić, gdyż zdobyli już potrzebną liczbę punktów u przedstawicielek płci pięknej. mężczyźni nie zdają sobie sprawy, że kobiety przyznają im punkty w systemie zero-jedynkowym. Dla pań istotne znaczenie mają nie tylko duże rzeczy, ale również te najmniejsze.

Kobieta bardzo często przyzna mężczyźnie taki sam plus bez względu, czy prezentem będą kwiaty czy pierścionek. Panowie bardzo często nie są tego świadomi, przez co nie sprawiają przedstawicielkom płci pięknej drobnych upominków czy przyjemności. Kobiety uwielbiają nawet najmniejsze gesty, wtedy czują się doceniane przez mężczyzn. Panowie niepotrzebnie kodują sobie funkcję „zapewnienie” np. zapewnienie kobiecie dobrych warunków życia, czy zapewnienie dachu nad głową. Mężczyźni zapominają jednak, aby troszczyć się o kobietę przez zwykłe zrobienie kawy czy otworzenie drzwi.

Wejdź na stronę uwodzenie.org i sprawdź, w jaki sposób flirtować

http://www.uwodzenie.org/

Czy „niegrzeczni chłopcy” robią na kobiecie dobre wrażenie?

Panowie wychodzą z błędnego założenia, że kobiety „lecą” na chamów i prostaków, dlatego nie warto być dla nich miłym czy uprzejmym. Oczywiście jest to mit, że zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej pragnie „niegrzecznych chłopców”. Panie nie lubią być pomiatane i nieszanowane przez mężczyzn. Oczywiście znajdą się wyjątki od reguły. Część dziewczyn akceptuje właśnie taki rodzaj związku i miłości, imponują im „niegrzeczni chłopcy. należy jednak zdawać sobie sprawę, że wynika to przede wszystkim nie tylko z zaburzeń osobowości, ale również własnej wartości.

Zdecydowana większość mężczyzn próbuje na siłę być „niegrzecznym chłopcem” tzw „dupkiem”, ponieważ dziewczyna ich odrzuciła lub zrezygnowała z dalszej znajomości. Od „bardziej doświadczonych” kolegów dowiedzieli się, że właśnie takie zachowanie będzie skuteczne w relacjach damsko-męskich. Należy jednak pamiętać, że jeżeli jedna dziewczyna odrzuciła miłego chłopaka, nie znaczy, że inna postąpi w taki sam sposób. Mężczyźnie nie mogą zakładać, że każda kobieta będzie zainteresowana bliższą relacją z nimi.

Kobiety, które mają skłonności do autodestrukcji, czyli przebywania w patologicznych związkach będą oczywiście odrzucały miłych i szanujących płeć piękną mężczyzn. Nie można zatem wrzucać wszystkich kobiet do jednego worka. Panowie nie mogą stawać się „chamscy” dla kobiet, tylko dlatego, że znają dziewczyny, którym imponują właśnie tacy panowie.

Przeważnie w takich przypadkach działa zasada przyciągania. Kobieta, która ma skłonności do bycia w patologicznym związku wybierze niegrzecznego chłopca. z kolei szanująca się dziewczyna, od razu takiego mężczyznę odrzuci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *